O nas


Agroturystyka Maja zaprasza do Grabniaka (woj. lubelskie)!

Pragniemy zachęcić do (aktywnego) wypoczynku w czystej, spokojnej i pięknej okolicy oferującej mnóstwo atrakcji. Gwarantujemy miłą atmosferę.

Nasze gospodarstwo leży w otulinie Poleskiego Parku Narodowego, w miejscowości Grabniak nad jeziorem Rotcze. W okolicy nie ma żadnych zakładów przemysłowych. Największym skarbem tego terenu jest nieskażona przyroda i wiele atrakcji dla odwiedzających. Dużym zainteresowaniem turystów cieszą się ścieżki przyrodnicze z wieżami widokowymi oraz drewniane kładki prowadzące przez bagienne, zwykle niedostępne tereny. Lasy bogate w grzyby, piaszczysta plaża nad czystym jeziorem, ścieżki rowerowe i piesze  – każdy znajdzie coś dla siebie. 🙂 Zadowoleni Goście to również nasza satysfakcja.

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w pokojach: 2-osobowym i dwóch 4-osobowych.

Posiłki można przygotować we własnym zakresie lub odpocząć od gotowania i skorzystać z chwalonej, smacznej kuchni Gospodyni – wybór należy do Ciebie.
Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji aneks kuchenny wyposażony w dużą lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową i indukcyjną, czajnik oraz zastawę stołową.
Oferujemy całodzienne wyżywienie w większości z produktów z własnego gospodarstwa.
W okresie wakacyjnym preferujemy ze względów organizacyjnych śniadania , kolacje i obiadokolacje.
Przeważnie posiłki serwujemy w godzinach :
– śniadanie 8.00-9.00
– obiad 13.00-14.00
– obiadokolacja i kolacja 18.00-19.00

Pozostałe informacje:

  • oferujemy bezpłatny parking
  • akceptujemy zwierzęta(po uzgodnieniu warunków z gospodarzami)
  • jesteśmy przyjaźni dzieciom, nasza posesja jest bezpieczna i ogrodzona
  • nasi Goście zajmują pokoje na piętrze, podczas gdy gospodarze mieszkają na parterze. Zewnętrzne schody prowadzące prosto na piętro gwarantują dyskrecję i spokój wszystkim mieszkańcom.

Gości przyjmujemy przez cały rok i obsługujemy w języku polskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Położenie geograficzne

Maja Agroturystyka znajduje się w miejscowości Grabniak w gminie Urszulin, Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, woj. lubelskie, w pobliżu jezior Rotcze, Uściwierz i Sumin.

Gospodarstwo znajduje się 200 m od piaszczystej plaży nad jeziorem Rotcze, zaledwie 2 km od granicy Poleskiego Parku Narodowego.
Nieopodal znajduje się także jezioro Uściwierz, największe na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, oraz jezioro Sumin z ładną plażą, strzeżonym kąpieliskiem, placem zabaw dla dzieci i wieżą widokową. Lubelszczyzna z roku na rok rozwija się pod względem turystycznym. Przyjedź tu na nocleg i zakochaj się w tym regionie!
Kliknij tu aby zobaczyć nasze położenie na mapie Google.

Okoliczne miejscowości

Pobliskie miejscowości to: Urszulin, Cyców, Łęczna

Przyroda

Jezioro Rotcze zachwyca przyjezdnych przejrzyście czystą wodą(której  świadectwem jest duża ilość raków). W okolicy jest wiele jezior i lasów bogatych w grzyby i jagody. Wiosną i jesienią można obserwować klucze przelatujących łabędzi, dzikich gęsi, kaczek i innych ptaków, a kto zna odgłos klangoru lecących żurawi, ten wie jakie to wspaniałe uczucie móc to słyszeć i zobaczyć. Ci, którzy szczęścia mają trochę więcej, mogą natknąć się też na nasze piękne łosie.

Noclegi dla pracujących w kopalni Bogdanka

Oprócz tego że znajdujemy się w pięknej okolicy czystego jeziora i wspaniałych lasów i jesteśmy bardzo ciekawą propozycją dla wczasowiczów, cieszymy się również popularnością wśród pracowników kopalni Bogdanka szukających niedrogich noclegów. Bogdanka znajduje się zaledwie 9km od nas.

Odległości

  • sklep – 2 km (w okresie letnim 50 m)
  • bankomat – 7 km
  • kopalnia Bogdanka – 9 km
  • lotnisko w Lublinie – 40 km
  • plaża – 200 m
  • ścieżki turystyczne – 3 km

Napisz do nas